O nás

Statek Netěchovice je rodinná farma, která se nachází v malebné vesnici v centrální části Jižních Čech. Budovy найти работу в новокузнецке statku jsou  bývalým poplužním dvůrem, původně náležejícím ke kolodějskému panství Wratislavů z Mitrovitz. Statek cílí svou činnost na agroturistiku a zemědělskou produkci živočišné i rostlinné výroby. Přímo v areálu statku se nachází Jihočeské zemědělské muzeum o.p.s., které poskytuje zážitky pro celou rodinu a seznamuje společnost se zemědělstvím interaktivní a zábavnou formou.

 

 

Dále je v prostorách statku k vidění chov mladých býků plmene Holštýn, kteří jsou zde chování k masné produkci pro místní Bourárnu. Bourárna netěchovického statku se specializuje na vyzrále hovězí a čerstvé telecí z vlastního chovu. Domácí chov, dlouhá doba zrání a profesionální řemeslné opracování masa zaručují jeho vysokou kvalitu. Maso lze zakoupit každý pracovní den v malé prodejně přímo na statku.

Na pozemcích, které se rozléhají v okolí Netěchovic pan Štěpán Netík provozuje roslinnou výrobu. Na více než 500 hektarech pěstuje rodina Netíků nejen řepku, pšenici a kukuřici, ale třeba i mák nebo brambory.

V neposlední řadě má Netíkovic rodina malou soukromou farmu plnou zvířat, které paní ing. Blanka Netíková chová s největší láskou pro domácí potřebu. Od slepic nejrůznějších plemen, přes krávu až po stádečko koz. Všechna zvířata jsou reálně využívána a na jejich chov i zpracování jejich produktů se můžete podívat v Jihočeském zemědělském muzeu.

 

 

 

казино без регистрации